Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 8. 1. 2016 6:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

Hezky se to čte, Toničko... tak a si vás ta dušička nehledá dlouho http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Ony mají někdy různý cestičky http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … -nebe.html


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 8. 1. 2016 19:50

Antoineta
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2015
Příspěvky: 13

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

jééé, tak to je pěkný článek :-) a věřím tomu ;-)

Není tady

 

#53 9. 1. 2016 12:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14726

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

Blesk jsem ještě nikdy nečetla, ale tenhle článek je moc milý. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#54 9. 1. 2016 12:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

Rika se o Blesku, ze je to “bulvar“...
No, na kazdem “šprochu“ pravdy trochu, to je lidove rceni, ale ja s nim souhlasim. 'Niet ohna bez dymu“, tak rikaj Slovaci... Jo-jo.
Ze vymodlene dite zaridila kocka taky neverim, ale ze se tak stalo diky SILNE VIRE, to je zcela jiste mozne... A k tomu “bulvaru“ - vcera v noci, ja, usinajici, jsem v radiu ci televizi (fakt nevim, co jsem mela zapnuto jako uspavanku), jsem slysela nwco o prvnim slavnem “bulvarz“ u nas... Rozhodne to nebyl “tlachaci dennik/tydennik/casopis“..., ale snad nejaka pasaz, kde se prochazelo...
Drby tam vznikat mohly, ale podle mne se t zpocatku jen “prijemne tlachalo“...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#55 14. 1. 2016 15:34

Pet-Pet
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2009
Příspěvky: 2

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

Antoineta - Máme to dost podobné. Také už miminko chci, přítel nechce. Jsme spolu dva roky, 2/3 z toho spolu žijeme. Partner je o třičtvrtě roku starší, bylo mu na konci roku 32 let. Já ty mateřské pudy mám. Bydlet máme kde, máme i dost slušně našetřeno, plat mám výborný a partner by nás zvládl v pohodě uživit. Oba jsme vysokoškoláci. Pro mě byla podstatná nejprve praxe a pak jsem nemohla najít správného chlapa. Když už ho mám, on se na dítě cítí mladý a že má na něj ještě dost času. Trápím se tím. Nechci na něj tlačit. Ví, že dítě chci, řekla jsem mu to. Nedávno jsem vysadila HA, o všem byl s předstihem informovaný. Nic extra nenamítal, chrání se teď on (i když ne spolehlivou metodou). Děti chce, jen prý nedokáže říct kdy, jestli na jaře, na podzim, příští rok... Problém je i s mou prací, mám smlouvu na dobu určitou a potřebuji se vrátit do práce před jejím vypršením. Když na něj zatlačím, naštve se a nekomunikuje. Vy jste k tomu přistoupila tak, že ještě počkáte, jenže Vám není tolik kolik mně. Já už po dítěti toužím cca od půlky loňského roku a pořád jsem ho nechávala vědoma si toho, že spolu nejsme tak dlouho, ale teď... Taky nevím jak na něj.

Upravil(a) Pet-Pet (14. 1. 2016 15:35)

Není tady

 

#56 10. 2. 2016 20:04

Antoineta
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2015
Příspěvky: 13

Re: Co s tím? On dítě ZATIM nechce, já ano

ahoj Pet-Pet to mě mrzí. a jak na tom jste nyní? budu ti držet moc pěsti a se dočkáš! :-)  U nás se to konečně obrátilo a přítel miminko už chce :-) stala se taková věc, že kamarádka otěhotněla a přítel jí řekl, že miminko ještě nechce a ona taky nebyla zrovna dva krát nadšená a tak se rozhodli pro interupci a po této zkušenosti mi přítel řekl že to nechápe ( jejich reakci ) no a úplně obrátil, že miminko chce. tak mám radost. Každý člověk reaguje tak jak nejlépe dovede a jak to cítí a pokud ho miluješ tak ještě počkej a požádej vesmír/andělíčky/ na co koho věříš aby se situace změnila. Přeju Ti aby jsi zažila to samé a brzy, držím pěsti. dej vědět...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů