Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 3. 2013 8:49

marcoš
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2013
Příspěvky: 1

návrat po mateřské dovolené

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc. Pracuji jako zdravotní sestra na operačním sále a plánuji těhotenství. Mé pracovní místo na operačním sále je bráno jako rizikové, a tak budu v době těhotenství přeřazena na standardní oddělení. Chtěla jsem se zeptat, zda po návratu z mateřské, kdy je zaměstnavatel povinnen dát zaměstnance na původní pozici, je tím myšlena má pracovní pozice na sále nebo na oddělení, kde budu v době těhotenství? A ještě by mě zajímalo, zda mě musí zaměstnavatel dát na mé původní místo i v případě, kdy bych chtěla snížit pracovní úvazek? Setkal se někdo s podobnou situací? Děkuji za odpovědi.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů