Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 11. 2013 23:52

Inés11
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2013
Příspěvky: 4

Začátek těhotenství - obavy

Zdravím Vás, dlouho jsem přemýšlela, jestli mám napsat, protože vím, že každé těhotenství je jiné a každá jsme jiná, ale třeba mi to pomůže se uklidnit. Před 3lety jsem prodělala ZT ve 13tt, stává se to poměrně často :-( nic moc, ale přežili jsme to a teď, po 3letech jsem znovu těhotná ... cca 5tt od prvního dne poslední MS (7.10). Včera jsem byla na gyndě a doktor dělal ultrazvuk. Byla tam dutinka cca 10mm a v ní žloutkový váček. Mimi vidět nebylo neutral ... doktor se moc netvářil, ale říkal, že ten žloutkový váček je dobré znamení a že je možná jen brzy ... že jsem mohla ovulovat i později (cyklus jsem měla po 24dnech) - do včerejška jsem neměla jediný problém, jedinou pochybnost... ale od toho včerejška na to musím pořád myslet a bojím se, co bude 28.11, kdy mě znovu pozval - to prý budu v 7týdnu a bude vidět víc. Ještě mě zarazilo, že jsem dnes na toal.pap viděla světle růžové něco .... ale pak už nic - mohlo by to být "špinění" po kontrole ? .... Měla jste to některá podobně ? Nebo je to špatné, když neviděl ten plůdek, ale jen Gestační a žloutkový váček? .... Můžete mi prosím poradit?.... Jinak mám snad všechny těhu příznaky :-P .... jen mírnější než u prvního. Díky za reakce.

Není tady

 

#2 13. 11. 2013 6:53

keks
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 3509

Re: Začátek těhotenství - obavy

Inés, chápu tě...moje první těhoteství taky bylo ZT, a to ve 14 tt, a v dalším jsem se moc bála každé kontroly...ale pokud by bylo něco špatně, tak to teď stejně neovlivníš...zkus být hlavně v klidu a vyčkat do další kontroly, tím pomůžeš miminku nejvíce...

A abych tě uklidnila, já to takto jako ty mám po každé...na prvních kontrolách jen dutinka se žloutkovým váčkem, na dalších už s plodem a většinou srdíčkem...wink navíc u všech těhotenství mám rozdíl v TP podle MS a UTZ 14 dní, tj. vždy jsem otěhotněla o 14 dní později, prostě takto mám posunutou ovulaci...můj Dr. mě pak již počítal TP jen podle UTZ...takže vše je možné a i to, že jsi otěhotněla později smile I když v 5tt nevím, co jiného než dutinka se žloukovým váčkem, by mělo být vidět..., myslím, že je to zatím v pořádku... A vidíš, ani tvůj doktor nehází flintu do žita, nic jiného, než počkat, stejně nezbývá...wink

S toal. papírem neporadím, ale pokud to bylo jen trošku a jednorázově, tak bych neřešila...


http://lb5m.lilypie.com/ddHCp1.png Jonášek 6.7.2009
http://lb2m.lilypie.com/5m6rp1.png Johanka 8.11.2012
http://lbdm.lilypie.com/vukyp1.png TP 18.5.2014

Není tady

 

#3 13. 11. 2013 8:05

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Začátek těhotenství - obavy

Občasné špinění je možné a nemusí znamenat nic špatného, může to být i zahnizdování. Byla jsi u Dr. hodně brzo, proto ještě nebylo nic videt, srdíčko bývá až kolem 7tt tak počkej na ten konec listopadu a bude to dobré. Hlavně mysli pozitivně..


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#4 13. 11. 2013 12:31

Inés11
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2013
Příspěvky: 4

Re: Začátek těhotenství - obavy

Já vím, díky holky smile snažím se, ale ty skoro 3týdny budou dlouhé :-P ... i když celých 9 měsíců člověk nemá vyhráno, prostě je to zázrak. Stresovat se budu až to nastane, zatím je opravdu ještě brzy.
Dneska vůbec nic (na papíře) :-), tak doufám, že to opravu bylo jen po té prohlídce a nic to neznamenalo.... budu co nejvíc odpočívat a co nejvíc v pohodě. Snad to tentokrát dopadne dobře ... dneska mám radost z toho, že mi je špatně :-D (alespoň vím, že se něco děje).

Není tady

 

#5 13. 11. 2013 13:03

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Začátek těhotenství - obavy

Inés11 napsal(a):

Já vím, díky holky smile snažím se, ale ty skoro 3týdny budou dlouhé :-P ... i když celých 9 měsíců člověk nemá vyhráno, prostě je to zázrak. Stresovat se budu až to nastane, zatím je opravdu ještě brzy.
Dneska vůbec nic (na papíře) :-), tak doufám, že to opravu bylo jen po té prohlídce a nic to neznamenalo.... budu co nejvíc odpočívat a co nejvíc v pohodě. Snad to tentokrát dopadne dobře ... dneska mám radost z toho, že mi je špatně :-D (alespoň vím, že se něco děje).

Ines, hlavne klid a spineni je bezna vec, spinila jsem o obou kluku ... Pred narozenim prvniho syna jsem chodila k psycholozce a ta se me jednou zeptala na tehu, jestli je vse ok a tak. Tak jsem ji licila, jak mam strach, zda je vse ok a ona na to: "Ten strach o dite budete mit do konce zivota" big_smilebig_smile Kontroly, porod, vyvoj a ockovani, jesle, skolka, pady z kola, ridicak atd. atp. smile

Není tady

 

#6 13. 11. 2013 13:05

Inés11
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2013
Příspěvky: 4

Re: Začátek těhotenství - obavy

To je pravda...ještě to ani není vidět a už se o to člověk bojí smile

Není tady

 

#7 16. 11. 2013 12:32

marta79
♥------
Registrovaný: 10. 8. 2013
Příspěvky: 6

Re: Začátek těhotenství - obavy

Milé těhulky, myslíte, že kouření v těhotenství nemá vliv? Čtěte více zde:
http://prakticky-zivot.cz/rodina/tehote … s-kourenim
smilesmilesmilesmilesmile

Není tady

 

#8 16. 11. 2013 19:28

Inés11
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2013
Příspěvky: 4

Re: Začátek těhotenství - obavy

Já nekouřím.

Není tady

 

#9 17. 12. 2013 10:37

gabriela 3
♥------
Registrovaný: 17. 12. 2013
Příspěvky: 5

Re: Začátek těhotenství - obavy

ahoj maminky, těhotenství je krásná věc, jsem za to tak ráda, ale když na mě chodí častá malá potřeba kdekoli a podmínky venku jsou někdy na toaletách tragické... mám balení kapesních hygienických prkének a řeknu Vám skvělá věc, mrkněte na nepovolená reklama je to ted můj věrný společních v kabelce:)

Upravil(a) tina (17. 12. 2013 13:32)

Není tady

 

#10 8. 2. 2015 21:38

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Začátek těhotenství - obavy

Ahoj Ines,
Pokud jsi měla Menzes 7.10. Tak by jsi musela byt těhotná víc než jen 5 týdnu?
Jinak držím palecky

Není tady

 

#11 8. 2. 2015 21:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11788

Re: Začátek těhotenství - obavy

Lamatko, Inez tady psala v roce 2013 big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 8. 2. 2015 21:42

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Začátek těhotenství - obavy

Tak až teď jsem si všimla, ze příspěvek je z jiného data

Není tady

 

#13 8. 2. 2015 21:43

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Začátek těhotenství - obavy

Ja vím pravé koukám roll

Není tady

 

#14 10. 3. 2015 14:35

marierutova
♥------
Registrovaný: 5. 3. 2015
Příspěvky: 14

Re: Začátek těhotenství - obavy

misha88 napsal(a):

Občasné špinění je možné a nemusí znamenat nic špatného, může to být i zahnizdování. Byla jsi u Dr. hodně brzo, proto ještě nebylo nic videt, srdíčko bývá až kolem 7tt tak počkej na ten konec listopadu a bude to dobré. Hlavně mysli pozitivně..

Souhlasí, myslete pozitivně, odrazí se to na Vás smile

Není tady

 

#15 26. 6. 2015 13:44

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Začátek těhotenství - obavy

jediny problem v mem tehotestvi bylo obcas tvrdnuti briska-dala jsem si horcik a bylo po problemu smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů