Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 11. 2014 13:24

mishalka
♥♥-----
Registrovaný: 28. 6. 2012
Příspěvky: 54

cvičení a těhu

Holky chodily jste během těhotenství někam cvičit? A jakou formu cvičení? Hodně frčí cviko na míčí, ale nevím zda by mě to bavilo a jestli se tam moc nehopsá mám radši pomalejší forma jako třeba joga, ale v těhotnesví není moc vhodná hmm

Není tady

 

#2 23. 11. 2014 9:16

edulka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 10. 2012
Příspěvky: 57

Re: cvičení a těhu

Joga se v těhotenství může, ale ne sama doma, raději pod profesionálním vedením. Chodím do Acentra v Praze a tam mají lekce gravidjogy přímo pro těhule.

Není tady

 

#3 12. 3. 2015 10:48

RencaTupa
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2015
Příspěvky: 97

Re: cvičení a těhu

Taky jsem slyšela, že joga je pro těhotenství nejlepší. Nemáte někdo tip na internetové stránky s jógou pro těhulky? Nikam se mi moc chodit nechce, tak bych se protáhla aspoň doma.
Díky

Není tady

 

#4 20. 11. 2015 10:38

Kocour1
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 8

Re: cvičení a těhu

Já jsem u obou těhotenství cvičila úplně normálně - samozřejmě s menším omezením, jako před otěhotněním...myslím, že pokud jsi na jogu zvyklá a cvičila jsi ji předtím, tak ji určitě můžeš cvičit i během těhu. Jinak cvičení na balonech pro těhotné není vůbec skákání, je to naopak spíše protahování, mírné posilování...prostě vhodné pro těhu:-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů